ارزش ها (Values)

ارج نهادن به علایق و خواسته مشتری ، رعایت حقوق و حفظ شأن مشتری و توجه به کرامت انسانی

قانون‌گرایی ، منطبق بر قانون حمایت از حقوق مصرف کننده

افزایش یادگیری ، خلاقیت ، نوآوری ، کار گروهی و مشارکت جمعی

ماموریت (Mission)

ارائه خدمات هاست و دامنه با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت بوطری که تمامی کسب و کار های کوچک هم بتوانند وب سایت خود را راه اندازی نمایند.

ارائه خدمات پشتیبانی وب سایت جهت رفاه حال مشتریان عزیز

چشم انداز (Vision)

گسترش وب سایت با افزایش فروش با حفظ کیفیت ، گسترش فروشگاه اینترنتی جهت ارائه خدمات به سایر هم‌ وطنان ، افزایش اشتغال‌ زایی ، افزایش مهارت و دانش کارکنان جهت ارائه خدمات حرفه‌ای و با کیفیت ، تمرکز بیش از پیش جهت افزایش رضایت مندی مشتریان گرامی.

آمار کلی سایت

رضایت مشتریان

پشتیبانی 24 ساعته

مطالب وب سایت

خط مشی (Policy)

مدیریت پیشگام وب با ایجاد یک مجموعه حرفه‌ای ، فروشگاهی پیشرفته را دایر نموده است که دارای استاندارد‌های روز دنیا می‌باشد و با گردآوری اطلاعات در خصوص نیاز مشتریان اقدام به تامین متنوع هاست با کیفیت و قیمت مناسب نموده است. و همچنین این مجموعه با برنامه‌ای منظم و هدفمند و ارائه مشاوره و خدمات عادلانه و منصفانه توسط پرسنل متخصص مجموعه به مشتریان گرامی سعی در جلب رضایتمندی مشتری دارد.

پیشگام وب در یک نگاه

شروع فعالیت پیشگام وب

پیشگام وب نزدیک به دو دهه فعالیت در ضمینه وب سایت دارد و با تجربه این سالها و رعایت اصل مشتری مداری توانسته نظر بیش از 95 درصد مشتریان خود را جلب نماید.

پیشگام وب یک شرکت معروف در بهینه‌سازی موتور جستجو و خدمات هاستینگ میباشد که دارای یک مجموعه آموزش بسیار خوب برای راه اندازی و مدیریت وب سایت میباشد که کمک می‌کند به شما ترافیک بیشتری را برای وبسایت خود بدست آورید.

فرم ارتباط به مدیریت

    تیزر پیشگام وب